Главная » 2018 » Квітень » 18 » « 100 річчя міжнародної організації Червоний Хрест в Україні»
08:29
« 100 річчя міжнародної організації Червоний Хрест в Україні»

18 квітня у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 Костянтинівської міської ради, у початкових класах пройшов тематичний вісник з нагоди « 100 річчя міжнародної організації Червоний Хрест в Україні».

Червоний Хрест - всесвітня організація, заснована на принципах добровільності, нейтральності, гуманності і універсальності, незалежності, єдності, неупередженості та добровільності. Ці основоположні тези були проголошені на 20-й Міжнародній конференції Червоного Хреста в 1965 році і по сьогоднішній день є актуальними.

Члени Товариства Червоного Хреста кожен день виконують благородну місію з надання допомоги тим, хто опинився в екстремальній ситуації, рятуючи життя і здоров'я людей. Їх діяльність заснована повністю на добровільних засадах або за скромну винагороду. Головне в русі Червоного Хреста, що бажання рятувальників повинно бути продиктовано ідеями гуманізму, а не матеріальною вигодою.

Основною ціллю цього заходу було :

Ознайомити учнів з історією виникнення руху Міжнародного Червоного Хреста.

Привернути увагу до особистості, для якої милосердя, гуманне ставлення до страждаючих стало основним життєвим принципом.

До уваги учнів було запропоноване перегляд відео – матеріалу « Навчаюча гра – мультфільм для дітей», « Правила безпечного поводження вдома або перша допомога дітям». Учні молодшої ланки нашої школи уважно переглядали відео, задавали багато запитань, з цікавістю слухали вчителів, давали свої коментарі.

Також класні керівники підготували для своїх дітей завдання, одне з яких було намалювати знак «Міжнародної організації Червоний Хрест». Діти, не зволікаючи малювали, а після прослухали історію виникнення цієї ,необхідної для нас всіх,організації під назвою «Червоний Хрест».

Учні закінчили захід завданням у якому треба було розшифрувати слова :

Доброта

Чуйність

Співчуття

Милосердя

Відповідальність

Гуманність

Не може не порадувати те, що всі ці слова діти розшифрували без забруднення. Добре, що майбутнє нашого міста та нашої країни, знає що саме означають ці слова!

Категория: Новини школи | Просмотров: 91 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]