Главная » 2018 » Грудень » 20 » 19 грудня - День Святого Миколая.
19 грудня - День Святого Миколая.

Святого Миколая - це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки та відчуття передноворічної атмосфери. Святий Миколай - символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною протягом року. Якщо дитина робить щось гарне, - він радіє, якщо погане, - засмучується. І гарні вчинки, і погані святий Миколай записує у спеціальну книгу. З давніх часів День го Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. І, звичайно ж, чекали головного нічного гостя – Миколая Чудотворця, запалювали свічки, читали молитви. Кажуть, Миколай весь день перед святом працює, він випікає зірочки в дарунок дітям.

Святий Миколай давно став символом добра і правди в немилосердному світі. Це свято турботи й любові до ближнього. Коли кожен може принести подарунок, написати листа тим, з ким не бачився багато років. Учиться творити чудеса!

17 грудня напередодні свята діти старшої групи гуртка бісероплетіння підготували виставу для учнів 2-4 класів.Під час вистави діти ознайомилися зі звичаями цього свята.Під час заходу діти мали можливість прийняти участь у майстер - класі з виготовлення янголів,які прикрасили новорічну ялинку.А також 17 грудня стартувала виставка- конкурс виробі з бісеру,підсумки якої бу дуть підведені 27 грудня.

Цей захід допоміг ще раз залучити учнів до народних українських традицій, які виховують справжніх патріотів нашої країни, розвивають творчі здібності учнів та формують почуття прекрасного.

Керівник гуртка Мирошниченко К.Ю

Категория: Новини школи | Просмотров: 34 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0