Главная » 2018 » Червень » 22 » 22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни
22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Щороку 22 червня, у день початку страшної війни, Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Під час Другої світової за найменшими підрахунками істориків загинули від 50 до 85 мільйонів людей, в Україні кількість жертв сягала від 8 до 10 мільйонів осіб, завдано матеріальних збитків на суму 285 млрд. тогочасних рублів, постраждали 700 міст та містечок, 28 тис. сіл.

Мільйони людей опинилися в окупації, а в зруйнованих війною селах, містах і містечках залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких незабаром ставали вдовами, а діти – сиротами.

Пам’ятаючи ці страшні події, вчителі Костянтинівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 16 поклали квіти біля стели ім. М.Носулі та Братської могили. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, віддавши своє життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Категория: Новини школи | Просмотров: 67 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0