Главная » 2018 » Грудень » 14 » «А думка людська пам'ятатиме Вас»
«А думка людська пам'ятатиме Вас»

Ви смерть приборкати зуміли,

На тім, останнім рубежі…

В. Задворний «Героям Чорнобиля»

13 грудня в ЗОШ № 16 до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС була проведена виховна година «А думка людська пам'ятатиме Вас». Мета цього заходу: ознайомити учнів з однією із трагічних сторінок України, розкрити наслідки трагедії, розповісти про подвиг людей, які приймали активну участь у ліквідації Чорнобильської аварії, сприяти формуванню екологічних знань та використовувати їх в навчальній та практичній діяльності, виховувати дітей справжніми патріотами своєї країни.

Вчителі Жирнова Н.А. (класний керівник 3-А класу) і Губанова С.В. (класний керівник 2-А класу) створили і підготували групи учнів, які освітлювали страшні події тієї весни 1986 року. «Історики» - підготували інформацію про аварію на Чорнобильській АЕС. «Біографи» - розповіли про перших ліквідаторів, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати трагедію. «Екологи» - повідомили про наслідки тієї страшної біди.

Учителі підготували презентацію про пожежників-ліквідаторів, які першими були у зоні неприборканої стихії. Прослухавши матеріали презентації, дітей переповнювало відчуття глибокої поваги до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства.

Чорнобильська трагедія – це повість, що зіткана із правди, скорботи, мужності людей… Минають роки, а чорний день цих подій все одно хвилюватиме людей, і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від скривдженої землі.

Вчителі початкових класів

Жирнова Н.А., Губанова С.В.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 36 | Добавил: ириска | Рейтинг: 1.0/1