Главная » 2018 » Листопад » 10 » А мова- це душа народу, Народ без мови- не народ!
А мова- це душа народу, Народ без мови- не народ!

А мова- це душа народу,

Народ без мови- не народ!

8 листопада серед учнів 2 класів Костянтинівської ЗЗОШ І-ІІІ ступенів №16 було проведено свято присвячене Дню української писемності та мови.
Мета: формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство української мови; пробудити почуття національної гідності; виховувати любов до рідної мови, бажання розмовляти рідною мовою.

Упродовж заходу діти з задоволенням розказували вірші рідною мовою, приймали участь у інсценізації казок, легенд, співали українських пісень. З великим захватом малюки змагалися в розгадуванні казок, загадок, складанні прислів’їв. Свято пройшло цікаво. Другокласники отримали велике задоволення.

Генатуліна С. А.

Губанова С. В.