Главная » 2018 » Квітень » 26 » Біль Чорнобиля з роками не згасає
Біль Чорнобиля з роками не згасає

26 квітня – чергова річниця катастрофи планетарного масштабу – аварії на Чорнобильській АЕС, яка надовго залишила свої згубні сліди на значній території України. Ця сумна дата спонукає нас, віддаючи належне мужності й жертовності ліквідаторів аварії на ЧАЕС, ще раз переосмислити причини найбільшої техногенної катастрофи в історії людства. На виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв, у 10-А класі Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 пройшов захід- усний журнал «Білий птах з чорною міткою», на який був запрошений учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Архипов Олександр Миколайович. Розпочався захід слайд-банком історичних фактів та обговоренням подій того далекого дня. Приємно вразила активна участь учнів у бесіді та обізнаність, з якою вони висловлювалися на доволі складну для цього віку тему. Присутні на заході прийшли до думки, що в серці треба мати милосердя, щоб приходити на допомогу тим, хто її потребує. А також бути патріотом, щоб у потрібну хвилину стати на захист Батьківщини, прийняти правильне рішення, насамперед, думати про тих, хто нас оточує; бути чесними і сміливими, бути людьми, гідними свого народу і не зганьбити його; любити і берегти рідну землю.

Класний керівник 10-А класу Шиманська Ю.Ю

Категория: Новини школи | Просмотров: 31 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0