Главная » 2018 » Грудень » 19 » Благодійний концерт " Від серця до серця"
Благодійний концерт " Від серця до серця"

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.
Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16. Традиційно це був благодійний концерт «Від серця до серця».

Мета: дати поняття «добро», «доброта», «милосердя», «благодійність»; розвивати вміння учнів розуміти зміст музичних і літературних творів, відчувати прекрасне; формувати духовно-моральну культуру особистості: чуйність, чесність, правдивість, справедливість, гідність, толерантність, милосердя, виховати родинні, особисті, громадянські цінності; розвивати вміння співпрацювати з іншими, в колективі, співпереживати, мати здатність враховувати думки товаришів, поваги до товаришів.

Класні колективи підготували яскраві номери: співали, танцювали, грали на гітарі, показували театральні номера. По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая. А Святий Миколай побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.

Всі отримані гроші, а це 2117 грн, будуть надані як благодійна допомога учням нашої школи, які проходять реабілітацію після тяжкої хвороби.

Категория: Новини школи | Просмотров: 24 | Добавил: ириска | Рейтинг: 1.0/1