Главная » 2018 » Квітень » 15 » БУТИ ЗДОРОВИМ-ЖИТИ ЗДОРОВО!
БУТИ ЗДОРОВИМ-ЖИТИ ЗДОРОВО!

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.

Костянтинівській ЗОШ № 16 було проведено конкурс малюнків в рамках акції «БТИ ЗДОРОВИМ-ЖИТИ ЗДОРОВО!», присвяченої до Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) З метою привернення уваги школярів до власного здоров’я, визначення пріоритету здорового способу життя як основного чинника його збереження і зміцнення.

Що таке здоров'я? Кожна людина сама для себе визначає, здоровий він чи ж хворий. Але здоров'я це щось більше ніж просто відсутність симптомів хвороби. Здоров'я означає високий тонус, енергія, життєрадісність. Постійно зміцнювати своє здоров'я можна і необхідно.

Чому то більшість людей починають думати про здоров'я лише тоді, коли проявляються симптоми того чи іншої недуги. Ми забуваємо одну Непрописані істину: якщо не дбати про речі заздалегідь, потім вже буде пізно. Так і зі здоров'ям - якщо вчасно не зайнятися профілактикою свого стану, потім потрібно буде вживати заходів для усунення вже принесеного організму шкоди.

Погодьтеся, важко підкорювати вершини життя, коли хвороби не дають встати з ліжка. Успішні люди знають, що здоров'я - найвища цінність. Тільки здорові люди можуть бути життєрадісними, в тонусі, так би мовити, в ритмі життя. Тільки здоровим людям легко долати всі труднощі і йти далі, підкоряючи все нові і нові вершини. По справжньому радіти успіхам, мати мотивацію до досягнень, бути переможцем можна лише якщо у Вас є здоров'я.

Не забувайте, здоровим жити здорово!

Категория: Новини школи | Просмотров: 36 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0