Главная » 2018 » Травень » 17 » Чарівна краса вишиванки
Чарівна краса вишиванки

А українська вишиванка — диво,

У ній народу код, його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши.

Щорічне свято національного костюму відзначають по всій країні в кожен третій четвер травня. Свято національного костюму спрямоване на те, щоб зберегти історичну цінність української вишиванки, споконвічні традиції створення і носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців. Сьогодні учні 2-Б класу теж долучилися до свята вишиванки.Під час виховної години вихованці прослухали інтерактивний лекторій про історію, символіку та регіональні особливості вишитих сорочок, про значення кольорів, подивилися відеокліп Н.Май «Мамина сорочка». Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. А ще учні виконали творчу роботу з створення власних вишиванок і влаштували невеличку виставку.

Не пропустіть і ви День вишиванки в Україні і порадуйте себе і оточуючих красивим елементом національного вбрання.

Т.М. Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 30 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0