Главная » 2018 » Вересень » 21 » День миру - 2018
День миру - 2018

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace).

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. В 21 вересня в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 пройшла низка заходів присвячених святкуванню Дню мира під гаслом – «Право на мир: 70 років Загальній декларації прав людини».

Учні початкової школи прийняли участь у виставці малюнків « Ми малюємо МИР». На класних годних в 5-7 класах учні виготовляли долонькі, на яких писали побажання по збереженню та зміненню миру в світі та Україні. Старша школа заробили флеш-моб, де виклали слово « мир »та карту нашої країни з гаслом « Мир України»

Існує думка про те, що якщо багато людей чогось прагнуть, про щось постійно думають, мріють, то думки можуть матеріалізуватися. Тому сьогодні, як ніколи, прагнемо миру і всі наші слова будуть про мир, мирне життя. Ось дитячі мрії, сподівання і надії.

Категория: Новини школи | Просмотров: 63 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0