Главная » 2020 » Травень » 19 » День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

На виконання Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431/2007 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 792-VIII  «Про визнання геноциду кримськотатарського народу», відповідно до листа Міністерства культури та інформаційної політики України «Щодо вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 18 травня» 18.05.2020  в Костянтинівському закладі загальної середньоъ освіти № 16 пройшла  он-лайн тематична лекція з учнями 11-А класу про  жертв геноциду кримськотатарського народу.

Мета: з’ясувати причини, хід та наслідки депортації кримськотатарського населення, використовуючи різні історичні джерела; сформувати переконання у тому, що відповідальність групи людей чи однієї людини не можна переносити на весь народ; розвинути навички дослідницької роботи, використовуючи різні джерела; удосконалювати уміння висловлювати власну думку та проводити історичні паралелі; виховувати почуття відповідальності за власні дії, толерантне ставлення до представників національних меншин, повагу до своєї історії, почуття патріотизму.

Учні з’ясували причини, хід та наслідки цієї трагедії для кримськотатарського народу, висловили власну думку ,що відповідальність групи людей чи однієї людини не можна переносити на весь народ.

Стародубцева Ірина Володимирівна

Категория: Новини школи | Просмотров: 220 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0