Главная » 2018 » Вересень » 21 » День партизанської слави
День партизанської слави

За традицією Міжнародний День партизанської слави в Україні учні Костянтинівської ЗОШ №16 відзначили 22 вересня. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали фашиським загарбникам господарювати на рідній землі. Це свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1939-1945 років, увічнення їх пам'яті…». Навчальні екскурсій, круглі столи, уроків мужності, тематичні години спілкування дозволили доповнити знання, отримані з документів, книжок, фільмів, своїми власними відчуттями.

Протягом вересня 2018 року учнями нашої школи була проведена пошукова робота. Близькі та рідні запропонували дітям переглянути документи та власні речі славетних ветеранів.

Усі заходи , проведенні святковими осінніми днями були спрямовані на формування у дітей та учнівської молоді основ гуманістичного світогляду, пріоритетності високих моральних, культурних цінностей, утвердження почуття патріотизму й національної свідомості.

Категория: Новини школи | Просмотров: 52 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0