Главная » 2018 » Червень » 21 » День прощання з пришкільним табором
День прощання з пришкільним табором

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей в пришкільному таборі і настав час прощатись. 15 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку. Протягом червня учні школи змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як веселий вулик, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями, розвагами та екскурсіями.

Юні вихованці заворожили в черговий раз своїми родзинками творчості у святковій програмі «Поєднав нас «Веселий вулик», для якої кожен бажаючий приготував свій прощальний номер.

Діти ділилися своїми враженнями від перебування в таборі в « Скарбничку відгуків та побажань про життя в таборі» . А під час перебування в таборі діти відвідали міську бібліотеку, кінотеатр, краєзнавчий музей ,відвідували гуртки на яких виготовляли поробки,працювали за комп’ютером,плели з бісеру та малювали,крім того кожного дня грали,змагалися,знайомилися з безпекою життєдіяльності

На заключній лінійц і«До нових зустрічей, друзі!» були нагороджені грамотами та солодким подаруночком танцюристи, співаки, актори. Кожен з дітей не залишився поза увагою.

Ми схвильовані украй , рідний таборе , прощай.

Категория: Новини школи | Просмотров: 55 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0