Главная » 2018 » Жовтень » 28 » День визволення України від німецько-фашистських загарбників.
День визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. У цьому році ми святкуємо 74 річницю.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

З метою закріплення знань учнів про події Другій світовій війні та про визволення України від німецько-фашистських загарбників, вшанування пам'яті про загиблих визволителів;сприяння формуванню у свідомості учнів значимості перемоги для українського народу; виховування поваги, шанобливого ставлення до учасників ІІ світової війни, любові до країни, в якій ми живемо, до рідного краю, прагнення бути патріотом своєї держави 26 жовтня в 8-а класі була проведена година спілкування до Дня визволення України від фашистських загарбників.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув, і тим, хто вижив у пеклі 40-х, ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

Класний керівник Мирошниченко Олена Миколаївна

Категория: Новини школи | Просмотров: 31 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0