Главная » 2018 » Вересень » 10 » «Діти – олімпійська надія України»
«Діти – олімпійська надія України»

З метою поглиблення знань дітей про видатних спортсменів України, розвитку фізичних умінь та інтересу до історії спорту, виховання любові до фізичної культури та спорту, спритності, витримки, сміливості, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, почуття патріотизму і любові до Батьківщини, з 7 вересня в Костянтинівскій ЗОШ І-ІІІ ступеня № 16 розпочався Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

На честь відкриття Тижня у школі №16 була проведена урочиста лінійка з виносом прапора Олімпіади, як символу відкриття Олімпійського тижня. З привітаннями виступив Головний суддя ігор, вчитель фізичної культури та спорту Здоренко Д.С. Він побажав всім бути здоровим духом і тілом , адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Свої показові виступи продемонстрували молоді каратисти з клубу « Хедоді», якій працює на базі школи. Всі присутні оцінили рівень підготовки й майстерність учнів, підтримували вихованців оплесками.

Традиційно захід завершився загальношкільної ранковою гімнастикою. Бадьорі та щасливі діти пішли на уроку здобувати знання та робити нові рекорди

Категория: Новини школи | Просмотров: 19 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0