Главная » 2020 » Травень » 14 » Дитячі письменники дітям про Європу
Дитячі письменники дітям про Європу

Напередодні Дня Європи,який цього року святкують 16 травня,  для учнів 5-х класів Костянтинівського ЗЗСО№16 був проведений урок позакласного читання    зарубіжної  літератури .

Мета: ознайомлення учнів із відомими європейськими дитячими письменниками, формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України,  ознайомлення  учнів  з європейськими цінностями та традиціями, культурою, літературою , популяризація загального європейського культурного надбання серед учнів.

Дітям була представлена відео презентація про відомих європейських дитячих письменників, серед яких , до речі, є чимало українців. Учні обговорили свої улюблені книги європейських авторів, презентували їх.  Також обмінялись враженнями від переглянутих фільмів та мультфільмів на основі цих творів , провели  вікторину  «Стежками героїв творів дитячих європейських письменників».

Урок нікого не залишив байдужим. У дітей виник інтерес прочитати презентовані книги, ближче ознайомитись із творчістю європейських дитячих письменників. Учні спільно дійшли до висновку, що в українців, української та європейської культури  та літератури багато спільного.

Учитель зарубіжної літератури Шарніло В.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 212 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0