Главная » 2018 » Листопад » 10 » Диво калинове – рідна наша мова
Диво калинове – рідна наша мова

9 листопада 2018 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 відбулася урочиста лінійка «Диво калинове – рідна наша мова», присвячена Дню української писемності та мови.

Мета заходу: формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширювати знання про красу і багатство української мови, пробудити почуття національної гідності, виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Під час лінійки учні 9-А класу познайомили слухачів з історією розвитку української мови від давнини до наших днів, розповіли про діяльність братів Кирила та Мефодія, Преподобного Нестора Літописця, появу перших книг у Київській Русі, розвиток сучасної літературної мови, значення творчості Івана Котляревського і Тараса Шевченка. Старшокласники читали вірші українських поетів про рідну мову, висловлювали побажання щодо її подальшого розвитку.

Із великим задоволенням діти дивилися відеоролики про особливості вживання українських слів та фразеологізмів, цікаві факти про розвиток української мови. Особливої емоційності заходу додало нагородження найактивніших учаснисників тижня української писемності та мови та найкращих знавців рідної мови дипломами, почесними грамотами та подяками.

Учитель української мови та літератури Бочкарьова О.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 18 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0