Главная » 2018 » Травень » 7 » Дні Європи в Україні
Дні Європи в Україні

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається це свято відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Але заходи до цієї важливої дати в Костянтинівському загальноосвітньому закладі середньої освіти № 16 цього року розпочалися значно раніше.

7 травня 2018 року для учнів 8-А класу була проведена вікторина «Що я знаю про Європу». Головною метою заходу стало: формування позитивної думки щодо євроінтеграційного курсу України; ознайомлення школярів з європейськими цінностями та традиціями; популяризація загального європейського культурного надбання серед учнів школи; утвердження спільних європейських цінностей.

Вікторина пройшла у формі змагання між хлопцями і дівчатами. Діти з великою зацікавленістю брали участь у конкурсах: «Розминка», « Дорожня карта», «Географічне лото», «Чий це прапор», «Клінарний батл», «Канікули», «Гонка за лідером». Обидві команди вправно виконали всі завдання, то ж не дивно, що при підбитті підсумків переможених не виявилось.

У результаті заходу діти розширили свої знання про Європу, у них сформувався позитивний образ цієї співдружності країн, виникло бажання подорожувати, відкривати для себе світ.

Класний керівник Бочкарьова О.М.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 47 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0