Главная » 2018 » Червень » 12 » До Дня Конституції України
До Дня Конституції України

Я- українець. Є у мене право

На рідну мову та свою державу,

На гордий прапор золотисто-синій,

На щастя жити у такій країні.

13 червня в пришкільному таборі «Веселий вулик» Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16- День, присвячений Конституції України! З метою гідного відзначення 22-гої річниці Конституції України, а також з метою посилення патріотичного виховання дітей,сприяння формуванню правової культури, виховання свідомості та поваги до Основного Закону України у закладі було організовано ряд заходів до цього свята. Вранці вихователі табору провели по загонах інформаційні експрес- хвилинки «Конституцію вивчаємо,поважаємо», де діти дізналися де що нове про свято. Відвідали правовий кінозал, де відбулося знайомство з мультиплікаційним проектом «Моя країна – Україна», завдяки якому можна мандрувати країною просто, не встаючи зі своїх стільців. Взяли участь у фестивалі малюнків «Права дитини у Конституції України». Про свої права та обов’ язки юні громадяни дізнавалися з інформаційно- пізнавальної вікторини « Конституція в дії». Команди також змагалися за краще знання історії, традицій та обрядів рідної землі. Завершилося відзначення 22-гої річниці Конституції України урочистою лінійкою. Безумовно, такі заходи формують у школярів стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини.

Категория: Новини школи | Просмотров: 15 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0