Главная » 2018 » Листопад » 1 » «Донбас - це Україна»
«Донбас - це Україна»

Ми - частина великого народу, великої історії, великої землі... Знати свою історію і виносити з неї уроки життя, корисні знання наших предків застосовувати і в сучасності – є обов’язком кожного громадянина. Тому виховання молодого покоління повинно базуватися на історії величі, вселяти оптимізм і бажання пишатися своєю країною.

На осінніх канікулах учні 7-х класів Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 відвідали міський краєзнавчий музей. Учні переглянули експозицію «Донбас - це Україна».

Мета заходу: Прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

З великим інтересом підлітки слухали екскурсовода про людей, які стали історією нашого міста. Увага учнів була звернена на визначних людей Костянтинівки та Костянтинівського району. Школярі переглянули презентації та відео фрагменти про життєвий шлях наших земляків: Олекси Тихого, Миколи Носулі, Анатолія Янцелевича, Володимира Шистко.

Класний керівник 7-Б класу Трискиба О.Д.

Категория: Новини школи | Просмотров: 27 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0