Главная » 2018 » Травень » 6 » “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”.
13:26
“Європа багатолика: єдина, близька, велика!”.

04. 05. 2018 року в 9-А класі Костянтинівському Загальноосвітньому закладі середньої освіти №16 пройшов тематичний класний час присвячений до Дня Європи.

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури.

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році.

Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Тоді в Парижі зібралися представники ряду європейських держав, які вирішили об'єднати свої сили для промислового розвитку та покращення виробництва військової техніки. Це стало фундаментом створення глобальної структури, яка пізніше втілилася в Європейському Союзі. Таким чином, провідні європейські країни змогли уникнути накопичення військового потенціалу один проти одного.

Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.

Діордійчук Марія та Рубанчук Аделіна підготували презентацію де розповіли про країни які входять до Євросоюзу, історію створення , гімн та прапор.

Наприкінці заходу учні класу відтворили прапор Євросоюзу та столиці країн які входять до складу ЄС.

Діти зрозуміли, що Україна є частиною європейської цивілізації і тільки об’єднавшись разом ми зможемо подолати всі негаразди і труднощі.

Класний керівник І. В. Стародубцева

Категория: Новини школи | Просмотров: 71 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]