Главная » 2018 » Вересень » 26 » Європа - наш спільний дім
Європа - наш спільний дім

«Скільки мов ти знаєш – стільки раз ти людина».

Й.В. Гете

26 вересня кожного року святкується Європейській день мов.

Це свято молоде, йому немає і десяти років. Європа багата мовами. Існує більше 200 європейських та інших світових мов, якими розмовляють громадяни походженням з інших континентів.

Святкування Європейського дня мов відбулося і в Костянтинівській школі І-ІІІ ступенів № 16. Вчителі на виховних годинах присвячених Європейському дню мов робили акцент на тому, що вивчення мови допоможе не тільки розширити свої горизонти і вільно спілкуватися з носіями, а й долучитися до культури цих народів.

В початкових класах пройшли «Заочні мандрівки столицями Європи». Середня ланка змагалася у грі «Асоціація», де було потрібно відгадати назву країни за певними словами. Старшокласники у грі «Вільний мікрофон» висловлювали свою точку зору на таке запитання: «Чи хотілося б вам жити в Європейському Союзі?». Також кожен клас виготовив вимпел з прапором держави, яку він презентував. Вийшла невеличка збірка привітань різними мовами світу.

День пройшов дуже цікаво та весело. Всі учні отримали заряд позитивної енергії та ще раз переконалися у необхідності дізнаватися якомога більше інформації про Європу, вивчати мови різних народів, розширювати свій світогляд, ставати полікультурною людиною. Такі заходи зацікавлюють і спонукають учнів вивчати іноземні мови. Знати як мінімум ще одну мову – це не просто норма в сучасному світі, але й необхідність.

Вчитель Жирнова Н. А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 22 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0