Главная » 2020 » Березень » 15 » Європейська інтеграція – шляхи дружби та співпраці
Європейська інтеграція – шляхи дружби та співпраці

З метою ознайомлення учнів з історією європейських держав та взаємовідносин Євросоюзу та України, її перспектив; зрозуміння проблем сучасного суспільства, які впливають на їх майбутню діяльність у Костянтинівському ЗЗСО №16 пройшла низка заходів, під час яких обговорювалося, що характерною рисою сучасного світового розвитку країни є активізація інтеграційних процесів у світі та Європі. Актуальним є питання становлення дружніх, партнерських стосунків між ЄС та Україною.

Діти середньої ланки поглибили свої знання на класних годинах: «Україна на карті Європи» та «Європейський вибір України». Учні переглянули  та обговорили відеопрезентацію про Україну – незалежну Європейську державу, її історію та культурну спадщину; розглянули питання важливості Європейського союзу та усвідомлення місця України серед держав Європи. Наступним етапом став захід – віртуальної екскурсії Євросоюзом, під час якої були обговорені економіка та позитивні/негативні наслідки вступу до Євросоюзу.

Підводячи підсумки, можна сказати, що об єднання Європи – це одна з найбільш значних геополітичних подій ХХІ століття.

Вчитель початкових класів

Н. А. Жирнова