Главная » 2018 » Грудень » 18 » Фестиваль учнівської реклами " Знаємо права, виконуємо обов"язки"
Фестиваль учнівської реклами " Знаємо права, виконуємо обов"язки"

Традиційно в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов тиждень правового виховання. В рамках цього тижня учні випробували себе в ролі режисерів, творців, таким чином прийнявши участь у фестивалі відеороликів «Знаємо права, реалізуємо обов’язки».

Мета: формувати правові знання школярів, почуття власної гідності, впевненості в собі; підвести учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки; прагнути розуміння необхідності виконувати правила поведінки в школі; виховувати повагу до вчителів, однолітків та людей, що є старшими за віком; сприяти розвитку навиків співпраці та взаємодопомоги; виховувати любов до класу, школи, Батьківщини.

На фестиваль відеороликів представлені творчі роботи учнів 5-11 класів. Всі відеоролики були цікаві та креативні, відповідали темі фестивалю. Працюючи над відеороликами учні збагнули, що людина повинна жити прекрасним, повним надії і сподівань життям. Школярі дійшли висновку, що де б вони не були, ким би не стали в майбутньому, повинні знати свої права та пам’ятати обов’язки. А саме головне – бути Людиною!

Вчитель інформатики Трискиба О.Д

Категория: Новини школи | Просмотров: 30 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0