Главная » 2018 » Травень » 17 » Флешмоб у « Вишиванка єднає»
Флешмоб у « Вишиванка єднає»

Вишивання моє, вишивання…

Чорний – сум, а червоний – кохання.

Синій – небо, зелений – буття.

Вишиванка – це наше життя!

Вишиванка – не просто одяг – це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами. Вишиванка – це оберіг, що об’єднує патріотів.

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до флешмоб у « Вишиванка єднає» у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.

Перед початком навчального процесу, організувавшись і вийшовши у подвір’я школи, учні створили справжню “вишиванкову” хвилю. Флешмоб створив таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля, а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи!

Категория: Новини школи | Просмотров: 40 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0