Главная » 2018 » Жовтень » 19 » Година спілкування « Школа казок В.О. Сухомлинського »
Година спілкування « Школа казок В.О. Сухомлинського »

19 жовтня 2018р. у 3Б класі пройшла година спілкування « Школа казок В.О. Сухомлинського »,присвячена 100річчю В.Сухомлинського.

Мета: познайомити учнів з біографією та творами педагога, письменника, вченого,розвивати спостережливість, допитливість, вміння давати оцінку вчинкам героїв казок, оповідань,виховувати доброту,чуйність,любов до рідних та близьких людей, любов до природи, гордість за українську літературну спадщину.

В класі був створений куточок « Школа казок В.О. Сухомлинського ». Година спілкування проводилась в ігровій формі з елементами бесіди. Читали казки, дивились відеоматеріали за темою,обговорювали прочитане. Підсумком цієї зустрічі був музичний флешмоб приємних вражень.

Під музику учні виконали рухи і побажали один одному гарного настрою, творчих взлетів, приємних вражень,любові і миру.

Класний керівник 3Б класу Дорохова Т.М.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 21 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0