Главная » 2018 » Листопад » 23 » «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає»
«Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає»

Запалила свічку, запалила,

Щоби більше лихо не ходило,

Хай палає свічка світлом білим,

Щоб в бабусі серце не боліло…

Щоби більше не прийшло те горе,

Хай горять свічки Голодомору.

Чуєш – душі аж до неба кличуть!

Хай горять вогненні білі свічі!

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас.

Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.

На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 “Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодоморів” та з метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу та збереження пам’ять про Голодомор, 23 листопада в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 була проведена лінійка, присвячена до Дня пам’яті жертв Голодомору «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає»

Учні переглянули документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів та учителів на очах з’являлися сльози. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку. Цей захід запам’ятався усім завдяки тим емоціям суму, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному слові і русі учнів, вчителів.

Категория: Новини школи | Просмотров: 19 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0