Главная » 2018 » Вересень » 3 » «Я – громадянин України – європейської країни»
«Я – громадянин України – європейської країни»

Перший день навчального року – День знань – у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 розпочався з урочистого першого уроку, присвяченого інтеграції України з Європейським союзом, формуванню в учнів європейських цінностей.

Учні 9-А класу провели годину спілкування на тему «Я – громадянин України – європейської країни». Мета виховного заходу: сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї народів, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу, розширювати знання учнів про Європейський Союз, країни, які в нього входять, сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді, розвивати навички творчого мислення учнів шляхом їхнього включення у полеміку, формувати моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю.

Старшокласники згадали історію створення Євросоюзу, назвали найголовніші європейські цінності, поміркували, чого не вистачає Україні, щоб стати повноправним членом цієї організації. Школярі висловили власні думки щодо проблем у сучасній Україні та шляхів їх подолання. Цікавим виявилося завдання «Українці, якими ми пишаємося». Діти згадували імена славетних співвітчизників та їхні величні досягнення. Серед людей, на яких вони рівняються, підлітки назвали Сергія Бубку, Миколу Амосова, Квітку Цисик, Ольгу Куриленко, Андрія Шевченка. Пожвавили бесіду бліц-вікторини «Що я знаю про Європу» та «Що я можу розповісти європейцям про Україну». Наприкінці заходу учні висловлювали побажання миру й добробуту рідній країні та зичили успіхів у навчанні один одному.

Класний керівник 9-А класу Бочкарьова О.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 43 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0