Главная » 2018 » Вересень » 3 » Я люблю свою країну
Я люблю свою країну

От і знову вересень настав, покликав всіх дітей України за шкільні парти, щоб вони могли здобувати знання, вчитися мудрості життя.

Кожного року в школах нашої країни перший урок починається урочисто з певної теми для всіх дітей. Цього року наш перший урок в 3-Б класі мав назву «Я люблю свою країну» і проходив він у вигляді гри- бесіди. Мета:формувати знання про Україну як незалежну державу з давньою славетною історією,багатою культурною спадщиною,власними традиціями;виховувати почуття гордості й любові до Батьківщини. В ході бесіди учні складали асоціативний кущ до слова «Україна», працювали в парах і грали в гру «Добери слово»(продовжити синонімічний ряд до слів рідний дім,родина). Під час хвилинки фантазії діти «малювали» картинки про себе в майбутньому, слухали пісні, дивилися презентації , працювали з картою,складали гронування «Кольори прапора». Гра «Конверт запитань» підвела підсумки першого уроку, де учні відповідали на питання по темі уроку. Наприкінці учні писали побажання своїй країні. Найголовніше побажання: «Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!»

Категория: Новини школи | Просмотров: 45 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0