Главная » 2021 » Березень » 12 » Я відкриваю Шевченка
Я відкриваю Шевченка

Тарас Шевченко для нас – одна з найбільших вершин людського генія. Важко переоцінити значення його творчості для української літератури. Цей національний поет глибоко розкрив душевне багатство українського народу, осмислив минуле, сучасне й майбутнє України.

У рамках Шевченківського тижня  10 березня 2021 року в Костянтинівському ЗЗСО № 16  для учнів 6-8 класі пройшов фотоквест «Я відкриваю Шевченка», завданнями якого було сфотографувати предмети, які б відповідали сторінкам творчості поета.

Виконуючи завдання, учні пригадали життя та творчість Шевченка, розвивали логічне мислення, вміння працювати єдиним класом.

За результатами фотоквесту класи посіли такі місця: І м.-6-Б та 7-Б,  ІІ м.-6-А та 7-А, 8-А -учасники.

Вшанування Великого Кобзаря – гідний привід для всіх згадати Пророка України.  Бо слово безсмертного Шевченка й досі вражає серця юних  школярів образністю, мудрістю, силою віри в майбутнє України.

Шиманська Ю.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 160 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0