Главная » 2018 » Жовтень » 17 » Його вічний слід на землі
Його вічний слід на землі

Для вчителів школи у бібліотеці створена тематична полиця з педагогічними творами В.Сухомлинського « Його вічний слід на землі ».

Мета: ознайомити вчителів з творами педагога,які є у шкільної бібліотеці.

“Людина,– любив повторювати педагог,– народжується на світ не для того, щоб зникнути …пилинкою. Люди народжується, щоб лишити по собі слід вічний”. Ці проникливі слова у повній мірі можна віднести і до самого Василя Олександровича Сухомлинського. Його життя і творчість залишаться назавжди дороговказом для всіх, хто присв’ятив себе високій місії – ростити Людину. Творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського для сучасного педагога є неоціненою. Зокрема великого значення набувають методичні поради великого педагога щодо шляхів виховання гуманістичної культури дітей,підлітків, напрямів практичної естетичної роботи з учнями, формування духовності та моральності особистості дитини.

На полиці виставлені такі твори педагога-вченого,як « Методика виховання колективу»,

« Сто порад учителеві», « Батьківська педагогіка », « Чиста криниця»,

« В.Сухомлинський. Біобібліографія ». Вчителі школи користуються цієї літературою

Категория: Новини школи | Просмотров: 52 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0