Главная » 2020 » Березень » 15 » « Калейдоскоп професій»
« Калейдоскоп професій»

З метою розширення та поглиблення знань про світ професій, у рамках плану заходів щодо організації профорієнтаційної роботи у 8-А класі відбулася година спілкування « Калейдоскоп професій». У ході проведення заходу відбулося обговорення питання важливості вибору професії і перегляд відео презентацій « Типи професій», були визначенні найпопулярніші та найнеобхідніші сучасні професії. Наступна класна година буде проведена у вигляді тренінгу «Професійна відповідність» , що допоможе дітям співвіднести особливості власного характеру з вимогами до обраної ними професії .

Учні 9-А класу взяли участь у майстер-класі в школі кулінарного мистецтва , організованій завдяки фонду Б.Колеснікова. Майстер-клас був проведений у приміщені технічного коледжу №39. Кожен ученик мав можливість не лише спостерігати за роботою професіоналів, а й виготовити власний кулінарний шедевр під керівництвом досвідченого майстра. Усі школярі створили авторські прикраси для капкейків та торту «Брауні». А в дома діти порадували своїх рідних самостійно приготованими кулінарними виробами.

Вчитель української мови та літератури      В.М. Данилик

Категория: Новини школи | Просмотров: 226 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0