Главная » 2021 » Березень » 14 » «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став»
«Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став»

12 березня в Костянтинівському ЗЗСО № 16 для 6-А класу  Шевченківський тиждень закінчився класною годиною «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став».

Мета: глибше ознайомити дітей із життям, художньою діяльністю та творчістю українського народного поета; виховувати любов до історії свого народу, його мови; сприяти національному вихованню учнів, формувати почуття гордості за Україну.

Протягом класної години учні 6 класу разом із класним керівником Шиманською Ю.Ю., граючи в гру «Морський бій», пригадали біографію письменника. Поглибили  знання про Т. Шевченка, як художника. Після весь клас здійснив віртуальну подорож у світ Шевченкових картин. Далі класний керівник запропонувала дітям побуваємо в ролі художників. Перед ними лежало полотно - сіль, на якій вони повинні були відтворити  у вигляді картин уривки з віршів письменника «Причинна», «Садок вишневий коло хати», «Тополя», «Мені тринадцятий минало», «Кавказ». Вони із захопленням почали малювати, поводилися вільно та були активними.

Наприкінці уроку, прочитавши притчу «Роздача талантів», запропонувала усім присутнім наповнити скляні сосуди своїми талантами, додавши до них компоненти щастя: теплоту, спокій, багатство, любов. «Нехай ці сосуди з компонентами щастя будуть допомагати вам розвивати ваші таланти та стануть оберегами,  які захистять від усього поганого»,- сказала, закінчивши класну годину Шиманська Ю.Ю..

Хочеться вірити, що наші діти, коли виростуть, будуть любити й оберігати близьких,  шанувати традиції українського народу, творити красу й добро.

Шиманська Ю.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 145 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0