Главная » 2018 » Листопад » 1 » «Книга у твоєму житті»
«Книга у твоєму житті»

Сучасній людині дано найбільший з дарів — можливість отримувати інформацію з багатьох джерел одночасно, вона не обмежений ані матеріально, ані духовно, ані фізично. У вільному доступі в мережі інтернет перебувають десятки й навіть сотні тисяч книг, кожна з яких унікальна.

24 жовтня у 8А класі пройшло засідання круглого столу,присвяченого ювілею В.О.Сухомлинського «Книга у твоєму житті» . Учні говорили про життя і творчість українського педагога, вченого. письменника, гортали сторінки його книг. Дізнались ,що крім ерудиції, В.Сухомлинський мав неабияку силу волі, вирізнявся поміркованістю, надзвичайною скромністю, працездатністю (вставав щодня о четвертій годині ранку й писав власні твори до восьмої), людяністю. Також педагог володів кількома іноземними мовами. У багатьох напрямах педагогічної науки він випередив свій час. В.О.Сухомлинський звертав увагу на виховну роль книги у житті людини. Він казав «Книга робить кожну мить життя людини неповторною. Тільки завдяки їй вдається здійснювати географічні відкриття і борознити простори космічного океану, не виходячи з дому. Книга вчить, розповідає, наставляє, змушує мислити, співпереживати та радіти разом з іншими людьми. Вона є кращим другом, якого тільки можна знайти в цьому світі, адже ніколи не зрадить і не кине.

Учні пришли до висновку,що ніщо не може замінити людям книгу. Всі великі уми планети починали свій шлях до слави, перегортаючи сторінки старих пошарпаних книг.

Кл.кер.8Акл. Мирошниченко О.М.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2