Главная » 2018 » Квітень » 15 » Книжкова лікарня
20:05
Книжкова лікарня

Для книг, яким потрібні ліки гарні,

Відкрилась « Книжчина лікарня», ,

Лікарем стане кожен із Вас

У вільний день, у вільний час.

Книжки - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти, а захворівши, потрібують лікування. Для хворих книжок в нашій бібліотеці працює майстерня «Книжкова лікарня ». Майстри тут надають швидку допомогу «потерпілим» книгам. Звідси старі,пошарпані книжки виходять такими приємними на вигляд, що їх відразу хочеться взяти до рук і прочитати.

Клей, картон, ножиці – ось основні інструменти, за допомогою яких « лікують » книги.

Бібліотекар надає учням консультації, показує, як потрібно ремонтувати книгу, як берегти, як її читати, правильно користуватися нею.

В наш час високих технологій така форма роботи здається нецікавою і непотрібною, адже полиці книжкових магазинів рясніють гарно ілюстрованими, з прекрасною поліграфією виданнями.

Що вже ремонтувати старе!?

Я зовсім не згодна! По – перше книга нині недешева, по – друге фінансування бібліотек обмежено. Фонди в більшості зношені. Особливо швидко зношується література для молодших читачів.

Звичайно, наші « майстри» не зможуть зарадити цьому, але бережно відноситись до книги, поважати труд людей, які створюють книги, берегти книгу, вони все ж навчаться.

11 квітня 2018 року майстрами у « Книжковій лікарні» було відремонтовано 27 книг.

Книжкова лікарня створена задля того, аби виховувати у дітей любов, повагу, дбайливе ставлення до книги, заради навчання дітей правильно користуватися книгою, гігієні читання.

Зав. шкільною бібліотекою ЗОШ№16

Гецман Г.І.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 80 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]