Главная » 2018 » Жовтень » 12 » Козацькі забави на свято Покрови .
Козацькі забави на свято Покрови .

Український народ багатий на звичаї і традиції, а ще більше на свята.14 жовтня відзначається одне з найбільш шановних свят України-свято Покрови, а з 1999 року ще як День українського козацтва.

З нагоди цього свята в 3-Б класі пройшла конкурсна програма: “Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух.” Мета: прилучати дітей до джерел національної історії, а саме до історії козацтва, сприяти патріотичному вихованню, згуртуванню класного колективу, виховувати дружні стосунки, розширяти світогляд.

Діти ознайомились з історією виникнення козацтва та їх звичаями, стали учасниками цікавої вікторини та продемонстрували свої знання з історії козацтва.

Справедливе журі у складі наших дівчаток уважно спостерігало за ходом конкурсів та вправним доланням хлопцями усіх перешкод на шляху до перемоги. Змагалися у нас дві команди “Захисники України” та “Силачі”.На конкурсантів чекали справжні випробування: ”Зав’яжи вузлик”,”Верхова їзда”,”Дуйбол”,”Фотооко” “ Козацька кухня“ , “ Чарівні слова“ , “У кого сильніша рука? “. Учні щиро раділи тому, що беруть участь в цих змаганнях. Це свято ще більше об’єднало учнів!

Класний керівник Т.М.Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 20 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0