Главная » 2018 » Жовтень » 23 » « Криниця людської мудрості »
« Криниця людської мудрості »

19 жовтня 2018 року у 7А класі була проведена класна година « Криниця людської мудрості » присвячена В.О.Сухомлинському.

Метою заходу було розширення уявлень учнів про творчість, життя великого педагога, закріплення у їхньої свідомості інтерес до читання, самостійної роботи з книгою,прищеплювання любові Батьківщини.

Класна година була проведена в шкільній бібліотеці. Учні познайомились з біографією педагога, дивились архівні фотографії відомої людини, перегорнули сторінки книжок Сухомлинського,які є у шкільній бібліотеці, зачитали декілька оповідань та казок. Такі читання сприяють духовному спілкуванню дітей. « Відсутність читання – відсутність духовної єдності вихователя та вихованця …» казав Василь Сухомлинський. Читання формує особистість дитини, здібності до навчання і людських якостей.

Кл. кер. 7Акл. Кряжева Т.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 30 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0