Главная » 2018 » Травень » 6 » Квест-марафон до Дня Землі
Квест-марафон до Дня Землі

22 квітня ‑ Міжнародний день Матері-Землі, який у 2009 р. проголосила Генеральна Асамблея ООН. Щороку на честь цього свята в штаб-квартирі ООН, яка розташована в Нью-Йорку, дзвонять в Дзвін світу.

У нашій школі, протягом квітня місяця пройшли заходи до Дня довкілля та Дня Землі, покликані сформувати в дітей відповідальне ставлення до довкілля і бажання брати участь у природоохоронній діяльності.

Учні початкових класів прийняли участь у показі моделей з підручного матеріалу « Еко-мода». Чим тільки не дивували глядачів учасники! Їх костюми були зроблені з паперу, пластику, плівки, утеплювача та інших матеріалів. Всі учасники із великим задоволенням презентували свої роботи, розповідали як і за допомогою кого вони їх робили. Наприкінці заходу всі отримали грамоти за перемогу у різних номінаціях та масу позитивних емоцій.

Усні старшої та середньої школи брали участь у квест - марафоні « Земля - наш спільний дім». Кожного дня класним колективам давалися різноманітні завдання: придумати слоган, зробити цікаві потрібні речі з непотрібних, провести еко - акцію для молодших класів, зробити міні – проекти « Екологія мого міста», взяти участь у експрес – вікторині « На захисті природи». За кожного дня класним колективам нараховувалися бали, в результаті кращими стали 6-б, 9-а та 8-а клас.

Головне ідея цих заходів - залучити учнів до збереження та примноження природних ресурсів нашою планети – виконана! А це найголовніше!

Категория: Новини школи | Просмотров: 88 | Добавил: ириска | Рейтинг: 1.0/1