Главная » 2018 » Вересень » 6 » Лінійка пам’яті «Пам’ять про Вас в нашім серці живе»
Лінійка пам’яті «Пам’ять про Вас в нашім серці живе»

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини- України, врятував світ від нацистської навали.

06.09.2018 року в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 пройшла урочиста лінійка «Пам’ять про Вас в нашім серці живе» до 75-ї річниці з Дня звільнення Костянтинівки та Донбасу від нацистських загарбників, де вшанували тих, хто ціною свого життя захищав людство від нацизму. Учні 1-11 класів взяли активну участь у лінійці-пам'яті, покладанні вінків та квітів до Могили невідомого солдату та стели ім.. М. Носул ,,,,,,,

Наш обов’язок – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі.

Категория: Новини школи | Просмотров: 20 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0