Главная » 2018 » Жовтень » 23 » Літературна година « Читаємо казки Сухомлинського»
Літературна година « Читаємо казки Сухомлинського»

Мета: познайомити учнів з казками В.О.Сухомлинського, розвивати творчі здібності учнів,формувати почуття прекрасного, виховувати любов і повагу до людини і навколишнього світу; виховувати любов до рідного краю

22 жовтня у шкільної бібліотеці з учнями 3Акласу пройшла літературна година

« Читаємо казки Сухомлинського». Бібліотекар Гецман Г.І. розповіла дітям про В.О.Сухомлинського – педагога, вченого, письменника. Учні подивились ілюстровану виставку творів письменника. В ході спілкування діти розповіли, які казки вони вже читали, у кого дома є казки Сухомлинського, подивились електронну презентацію про письменника. Потім працювали з книгою В.Сухомлинського « Чиста криниця»,читали казки,обговорювали прочитане . Усі діти були активні, уважно слухали,відповідали.

Усі були задоволені спілкуванням на уроці.

Учень Матильков М. був дуже вражений казкою « Як покарали Зайця» та зробив поробку на виставку творчих робіт. Усі були задоволені спілкуванням на уроці.

Зав.шкільною бібліотекою Гецман Г.І.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 18 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0