Главная » 2018 » Жовтень » 24 » Літературна вітальня « Я прочитаю тобі казку »
Літературна вітальня « Я прочитаю тобі казку »

23 жовтня у шкільній бібліотеці Костянтинівській загальноосвітній школі №16 відбулася зустріч учнів 4-х класів у літературній вітальні « Я прочитаю тобі казку».

Мета заходу:познайомити учнів з сторінками біографії Василя Сухомлинського, його творами, розвивати інтерес до читання, виховувати гордість за Батьківщину.

Зустріч почалася переглядом електронній презентації « Серце віддаю дітям, або історія одного життя », яку зробила бібліотекар школи Гецман Г.І.

Учні 4Акл. (кл.кер. Шевченко О.А.) розповіли про життя та творчість великого педагога,читали його казки та оповідання і пропонували присутнім виконати завдання за прочитаним.

Учні 4Бкл. ( кл.кер. Степанченко З.В.) декламували вірші та інсценували казку « Лисичкин хвостик ». Захід пройшов на високому рівні, діти були задоволені.

Зав.шк.бібліотекою ЗОШ№16 Гецман Г.І.

Категория: Новини школи | Просмотров: 16 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0