Главная » 2018 » Листопад » 9 » Літературний альманах «Рідна та державна мова»
Літературний альманах «Рідна та державна мова»

В рамках тижня Української мови та писемності 06.11.2018 року в 10 класі Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 пройшов літературний альманах.

Мета:формувати в учнів уявлення про рідну мову як мову українського народу, про державну мову як мову держави; збагачувати словниковий запас; виховувати повагу, сприяти формуванню патріотичних почуттів та любові до рідної мови; вшанувати великих українців.

Ведуча альманаху Діордійчук Марія підготувала цікаву, змістовну презентацію для учнів класу. Мовні ігри, турніри. Бурова Анастасія підготувала презентацію «Історичними сторінками видатних українців» Г.Сковороди, О.Тихого, Є.Гуцало.

Наприкінці заходу учням було запропоновано написати по п’ять висловів « Чому треба берегти рідну мову?»

Вчитель історії І.В.Стародубцева

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2