Главная » 2018 » Вересень » 7 » Людська пам*ять
Людська пам*ять

Перемога в Другій світовій війні, на вівтар якої було віддано більше 27 мільйонів людських життів колишнього СРСР, стала символом незламності народного духу, вона відіграла визначальну роль у світовій історії і вплинула на долю населення усієї земної кулі. Як вияв величезної народної шани до безсмертних героїв Другої Світової війни, до безвинно убієнних жертв, на їхніх могилах та на їх честь споруджено пам’ятники та обеліски, монументи і меморіали у багатьох країнах світу. Кожен із них через десятиліття, оголюючи велику драму тієї війни, немовби голосом полеглих закликає нас не забувати про їх саможертовність, їх подвиг та відвагу.

6 вересня учні 8-а класу вшанували пам’ять воїнів, загиблих під час визволення міста Костянтинівки у 1943 році та поклали квіти до пам’ятника Невідомого солдату та стели М.В.Носулі.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 24 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0