Главная » 2018 » Жовтень » 22 » « Майстерня умілих рук »
« Майстерня умілих рук »

Мета: відродження, збереження та популяризація народних традицій та звичаїв в галузі декоративно-прикладного та художнього мистецтва, залучення дітей до вивчення традицій українського народу, та виховання культурних цінностей.

Згідно плану проведення заходів четвертого Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек « Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини » у шкільний бібліотеці почала діяти виставка творчих робіт учнів школи « Майстерня умілих рук».

Активну участь взяли учні молодших класів . На виставці представлено багато робіт зроблених учнями. Яскраві та різноманітні поробки здивували своєю неповторністю, радували око та серце декоративні об’ємні роботи виконані в таких техніках як аплікація, оригамі. Яскравими експонатами стали творчі поробки з використанням техніки бісероплетіння. Також неможливо обійти стороною оригінальні та унікальні за своєю ідеєю і технікою виконання об’ємні композиції з природнього матеріалу, є на виставці і міні- книжечкі та багато інших матеріалів. З учнями школи було проведено огляд цієї виставки.

Зав.шк.бібліотекою Гецман Г.І.

Категория: Новини школи | Просмотров: 20 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0