Главная » 2018 » Жовтень » 12 » Ми діти козацького роду, землі української цвіт.
Ми діти козацького роду, землі української цвіт.

14 жовтня — свято Покрови, День українського козацтва і День захисника України. Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва.

Саме цій події була присвячена класна година в 2-А класі Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 «Ми діти козацького роду, землі української цвіт.»

Мета заходу: знайомити учнів з історією виникнення козацтва; прищеплювати бажання пізнавати свій родовід, історичні та культурні надбання предків, використовувати кращі традиції у сучасному житті; виховувати національну гідності, моральні, естетичні якості, почуття патріотизму.

Упродовж класної години малюки знайомилися з історією виникнення свята, традиціями, культурною спадщиною наших предків. З бажанням розігрували різні сценки із життя козаків, з задоволенням змагалися , демонстрували свої знання в інтелектуальних конкурсах.

Захід пройшов цікаво, жваво, активно.

Класний керівник 2-А класу

Генатуліна С. А.