Главная » 2018 » Жовтень » 15 » Ми козацького роду нащадки»
Ми козацького роду нащадки»

Сьогодні свято всіх зустріне,

Сьогодні все козацтво тут.

І в цьому залі радість лине,

Козацькі ігри всіх нас ждуть

Приходить світле і радісне свято – Покрови Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Присвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

До указу Президента України 14 жовтня в Україні відзначають День українського козацтва і День захисника України. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. Перекази про звитяжні вчинки предків передаються з покоління в покоління.

На передодні у Костянтинівській школі І-ІІІ ступенів № 16 відбулася низка заходів присвячених цим святам.

Метою цих заходів було ознайомити учнів з традиціями, звичаями українського козацтва, виховувати глибоку повагу до козаків, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, розширити знання учнів про життя, обряди, звичаї козацтва, примножувати традиції нашого народу, розвивати почуття гордості за минуле нашої Батьківщини, прищеплювати любов до неньки – України.

Для маленьких козачат 3-4 класів пройшов захід «Ми козацького роду нащадки». Цікаво й радісно було спостерігати, як учні демонстрували спритність та інтелект, показали фізичну витривалість і знання козацьких традицій. Діти відчували себе українськими козаками. Кожен курінь хотів стати переможцем, але найкращими були козачата 4-А класу. У кінці змагань козачата 3-А класу заспівали веселу пісню «Ми - маленькі козачата». Всім присутнім дуже сподобалося і цей виступ підняв настрій.

Адже «Козацькому роду – нема переводу» це підтвердило, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.

Вчитель Жирнова Н.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 30 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0