Главная » 2018 » Листопад » 21 » «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам»
«Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам»

21.11.2018 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 для учнів 10- 11 класів пройшла класна година, присвячена пам’яті  героїв Революції Гідності.

Мета: ознайомити учнів з історичним та суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами героїв Небесної Сотні; вшанувати героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України; прищеплювати любов до Батьківщини, патріотичну свідомість; розвивати бажання стати гідними громадянами своєї держави.

21 листопада 2013 року студенти Києва вийшли на Майдан Незалежності в підтримку євроінтеграції за Європейську Україну.

А що ж було далі… А далі – непідписання угоди про асоціацію. Жорстоке побиття студентів в ніч з 24 на 25 листопада. Покалічені людські тіла й серця. Майдан залитий кров’ю, барикади, шини.

Учні 10-11 класів передивились фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», після чого висловлювали власну думку про побачене: кровопролитну війну - 98 днів боротьби, бажання мати людську гідність і самим обирати своє життя, поранених і загиблих студентів, науковців, викладачів, художників, архітекторів, громадських активістів та багато інших громадян нашої великої держави, які прагнули миру, та віддали найдорожче-життя.

Стародубцева І.В. закінчила захід такими словами: «Сьогодні життя України змінюється на очах: постає стара, як ця земля, держава – вільна, незалежна, осяяна сонцем Україна. Ви частинка народу,і без нас не існує історії. І нам творить нову історію держави, що займе належне місце серед вільних і рівних країн планети. Ще в І столітті н.е. римський державний діяч, філософ Цицерон на публічному виступі сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя»».

Вчитель історії   Стародубцева І.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 21 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0