Главная » 2018 » Листопад » 10 » Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

9 листопада у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 пройшов шкільний етап конкурсу. Переможцем стали: учениця 11-А класу Поколенко Марія, учениця 10-А класу Целуйко Ольга, учениця 9-А класу Аллік Альона, учениця 8-А класу Козлова Олександра, учениця 7-А класу Нетіменко Юлія, учениця 6-А класу Шаповалова Анна та учениця 5-Б класу Ліпкова Аліна. Усіх переможців та активних учасників конкурсу нагороджено почесними грамотами на загальношкільній урочистій лінійці.

Учні нашої школи вважають, що наша мова має право бути знаною у цілому світі. І прийде ще час , коли Європа буде вчити українську.

Учитель української мови та літератури Данилик В.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 34 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0