Главная » 2020 » Березень » 15 » На каву до європейських письменників
На каву до європейських письменників

Для здобувачі освіти   Костянтинівського ЗЗСО№16 мали змогу долучитись до прекрасного, поринути в атмосферу сучасної Європи.

Учні 1-А та 3-А класів  разом із класними керівницями  відвідали літературну кав’ярню “ Ваші улюблені сучасні європейські письменники ”.

Мета заходу:   поглиблювати та  формувати в учнів  розуміння  державної політики України у сфері євроатлантичної інтеграції та практичних кроків щодо зближення з НАТО шляхом доручення до культури Європи, обговорити переваги зближення з провідними європейськими державами; ознайомити учнів із творчістю та біографією європейської авторки “Гаррі Поттера” Джоан Роулінг, шведської дитячої письменниці Астрід Ліндґрен; провести віртуальну мандрівку країнами Європи ; розвивати зв’язне мовлення, комунікативні здібності; виховувати інтерес до вивчення культури та літератури європейських письменників.

Діти мали змогу весело та з користю провести час, дізнатись багато цікавого матеріалу про європейських авторів, європейські країни,  культуру та традиції Європи, здійснили віртуальну мандрівку європейськими країнами,  переглянули уривки із фільмів та мультфільмів, знятих за мотивами обговорених книжок, обмінятись враженнями від почутого та переглянутого.

Учитель української мови та літератури Шарніло В.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 215 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0