Главная » 2018 » Червень » 16 » Олімпійський день в таборі
Олімпійський день в таборі

Не можемо прожити ні дня без спорту!

Нам сонце світить з висоти!

Досягнем ми всесвітнього рекорду!

І збудуться всі мрії і надії!

Щорічно 23 червня у всьому світі відзначають Міжнародний Олімпійський день. З метою залучення дітей до занять спортом, пропагування фізичної культури і спорту як одного із засобів здорового способу життя людини, виховання в учнів почуття колективізму, ознайомлення з історією виникнення та розвитку Олімпійських ігор 12 червня в нашому пришкільному таборі було проведено «Олімпійський день».

В цей день діти прийняли участь у вікторині «Знавці Олімпійського руху», під час якої діти показали свої знання як в спортивних іграх так і в знанні українських спортсменів. Для перевірки спритності та швидкості було проведено веселі естафети між загонами,змагання в футболі,турнір «Юних шахистів та шахматистів. Діти показали свою спритність, фізичну підготовку, витривалість і проявили себе як справжні олімпійські спортсмени.

Також цього дня до нас завітав представник ДЮСШ Олександр Князев , який провів з дітьми бесіду про значення спорту в житті дитини,провів змагання та нагородив кращих медалями.

День пройшов весело ,насичено та цікаво. Діти почувалися задоволеними та щасливими!

Категория: Новини школи | Просмотров: 26 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0